Our study team

Osman ÇEKİRGE / Kurucu Ortak / Marka Vekili / C sınıfı İş güvenliği Uzmanı / Endüstri Mühendisi
Telephone : 0 533 390 90 33

Mail: [email protected]
     23.02.1981 tarihinde Adana'da doğdu. İlk öğrenimini Adana Cengiz Topel İlk Okulunda tamamladıktan sonra Orta Okul ve lise eğitimini Antakya'da tamamladı. Yabancı Dil Ağırlıklı lise eğitiminden sonra Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliğine başlayan Osman Çekirge 2000-2004 yılları arasında mühendislik eğitimini başarı ile tamamladıktan sonra değişik sektörlerde imalat ve kalite mühendisi olarak çalışmıştır. Yeterli İmalat ve Kalite Mühendisliği tecrübelerini edindikten sonra 2007 yılında Çukurova Kalite Danışmanlık firmasını kurmuştur. 2007 yılı Kasım ayında kazanmış olduğu Marka Vekilliği Yeterlilik sınavı sonucunda hizmetlerine tescil işlemlerini de ekledi. Zamanla kendisini de geliştirerek bir çok sektörde kurumsal ve orta büyüklükteki firmaların yönetim danışmanlığını üstlenerek hizmet vermeye devam etmektedir. İngilizce bilmektedir.

Mehmet ASİ / Kurucu Ortak / Marka Vekili / C sınıfı İş güvenliği Uzmanı / Endüstri Mühendisi
Telephone : 0532 696 19 56

Mail: [email protected]
       21. 05. 1989 tarihinde HASSA’DA doğdu. İlk ve orta öğrenimini Yuvalı ilköğretimde tamamladı. Lise eğitimini Reyhanlı’da İsmet Ayşe Behzetoğlu Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2007'de Dumlupınar üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ bölümünü kazandı. 4 yıllık lisans eğitimini boyunca birçok organizasyonda görev aldı.İleri seviye İngilizce bilmektedir.2013 Yılı marka vekilliği sınavında gösterdiği başarı sonucu Marka Vekili Belgesini almıştır.Kariyer planlamasında  Çukurova Patent ailesinde başlayan MEHMET ASI, halen aynı şirkette kariyerine Kalite Departman Yöneticisi  ve Marka  Departmanı yöneticisi olarak devam etmektedir.

Semiramis KAVASOĞLU / Genel Müdür / Marka Patent Departman Yöneticisi
Telephone : 0(543) 685 41 52

Mail: [email protected]
        27.06.1990 ANTAKYA doğumludur. İlk ve Orta öğrenimini ALİ SAYAR İLKÖĞRETİM Okulunda, lise eğitimini NİMET FAHRİ ÖKSÜZ lisesinde tamamladıktan sonra SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER bölümünü bitirmistir.İş hayatına özel bir şirketin halkla ilişkiler departmanında başlayıp ardından otomotiv sektöründe Satış Pazarlama Departmanında görev almıştır. 2013 yılında Çukurova Marka  ve Patent Kalite Danışmanlık bünyesinde Marka Departmanınında Uzman olarak  göreve başladı.Firmamız  bünyesinde Marka Hukuku ,Marka ihlalleri ve  itirazlar konusunda kendini geliştirip Ofis ve  Departman Yöneticisi  olarak kariyer hayatına devam etmektedir.

Serap AKDENİZ / Marka & Patent Uzmanı
Telephone : 0(549) 289 61 63

Mail: [email protected]
        14.10.1988 ANTAKYA doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Karaali İlköğretim Okulunda tamamlayıp lise ve üniversite eğitimine Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde devam etti. Bir süre tiyatro eğitimi aldıktan sonra iş hayatına özel bir firmada muhasebe ve yönetici asistanlığı yaparak başladı. 2015 yılında Çukurova Marka Patent Kalite Danışmanlık şirketi bünyesinde Marka & Patent Uzmanı olarak kariyer hayatına devam etmektedir.

Mustafa ASI / Hukuk Danışmanı / Avukat
Telephone : 444 8 148

Mail: [email protected]
        1991 tarihinde HASSA’DA doğdu. İlk ve orta öğrenimini Yuvalı ilköğretimde tamamladı. Lise eğitimini Antakya'da Nihal Turgut Anlar Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladıktan sonra 2008'de Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünü kazandı. 4 Yıllık lisans eğitiminin ardından 2012 / 2013 yılları arasında Hatay Barosunda 1 yıllık avukatlık staj eğitimini tamamladı. İleri seviye İngilizce bilmektedir. Hatay Barosunda 1489 sicil numarası ile kayıtlı olarak Avukatlık yapmaktadır. Çukurova Patent ailesinde Fikri ve Sinai Haklar alanında Hukuk Danışmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir. 

Serap AÇAR / Muhasebe-Finans
Telephone : 543 685 41 11

Mail: [email protected]
04.07.1990 tarihinde Hatay'ın Samandağ ilçesinde doğdu. İlk ve ortaokul öğrenimini Değirmenbaşı İlköğretim Okulunda tamamladı. Antakya Atatürk Lisesi'nden mezun olduktan sonra eğitim hayatına Adnan Menderes Üniversitesi'nin Muhasebe Bölümünde devam ederek 2010 yılında başarıyla bitirdi. Muhasebe stajını mali müşavirin yanında tamamlayarak, iş hayatına İzmir'de bir gıda firmasında yönetici olarak başladı. Buradaki 5 yıllık deneyiminden sonra kariyerine otomotiv sektöründe iç piyasa-satış departmanında devam etti. İyi derecede NETSİS, MİKRO VE ETA Muhasebe ofis programlarını kullanabilmektedir. 2017 yılının Nisan ayında Çukurova Patent ekibine katılmıştır.

Seren SÖKMEN / Web Departman Sorumlusu / Bilgisayar Mühendisi
Telephone : 543 685 41 51

Mail: [email protected]
07.11.1996 ANTAKYA doğumludur. İlk ve Orta öğrenimini GENERAL REFET BELE İLKÖĞRETİM Okulunda, lise eğitimini SELİM TEVFİK ESKİOCAK HARBİYE ANADOLU lisesinde tamamladıktan sonra 4 yıllık lisans eğitimini  İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde tamamlamıştır. 2017 yılının yaz aylarında ANKARA'da özel bir şirketin Yazılım Departmanında stajyer olarak görev almıştır. Bu sürede PHP, HTML, CSS tasarım ve programlama dillerinde kendini geliştirmiştir.

2018 Haziran ayında Çukurova Marka & Patent & Kalite & Yönetim ve Danışmanlık firmasının Web Departmanında kariyer hayatına başlamıştır.

Gülseren TORUN / Marka & Patent Uzmanı / Ekonometri
Telephone : 553 057 26 32

Mail: [email protected]
18.10.1991 Tarsus doğumludur. İlk ve ortaöğretimi Sakarya YİBO okulunda, Lise Eğitimini de Adana Çukurova Meslek Lisesinde tamamlamıştır. Çukurova Üniversitesi Ekonometri bölümünü bitirip, bir yatırım şirketinde staj deneyimi olmuştur. 2019 Ocak ayından itibaren Çukurova Marka Patent Kalite Yönetim ve Danışmanlık firma bünyesinde Müşteri İlişkileri / Marka & Patent Uzmanı olarak kariyer hayatına devam etmektedir. 

Düşize ÖKTEN YILMAZ / KALİTE DEPARTMANI
Telephone : 506 105 29 95

Mail: [email protected]
23.07.1974 Tarsus doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Tarsus’ta tamamladıktan sonra 1991-1996 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünden ( İngilizce ) başarı ile mezun olmuştur. 2015 yılında Çukurova Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon bölümünde Yüksek Lisansını yapmış olup halen Amerika Aston Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi bölümünde Doktora çalışmalarına devam etmektedir.

1997 yılında laborant olarak başlamış olduğu iş yaşamında özel sektörde hızlı bir kariyer grafiği sergilemiş ve birçok farklı departmanda yöneticilik görevlerini sürdürmüştür. Kalite ,  Ar-Ge , Ür-Ge , Planlama ve Lojistik , Satınalma ve Metod Müdürlüğü yapmış olup kendisine bağlı ekiplerin takım olarak çalışmaları konusuna çok önem vermiştir ve kurum içerisinde liderlik çalışmalarını yürütmüştür. 2012 yılından itibaren kurumda Türkiye Kalite Derneği olan KALDER’in yaymakta olduğu kalite çemberleri ve kaizen faaliyetlerini başlatmış , 2014 yılında finalist 2015 ve 2016 yıllarında “Yılın Kaizeni” ödülünü bağlı bulunduğu kuruma kazandırmıştır. 2017 yılından itibaren de KALDER’in Proje Değerlendirme Hakemleri arasında yer almaktadır.

Kurumda uygulanmakta olan kalite güvence yönetim sistemlerinin etkinliğinin ve sürekliliğinin sağlanması   ( ISO 9001, TS 16949 ve ISO 14001 v.b ), Turquality, 5S, Kalite çemberleri, Kaizen, Poka Yoke, Yalın Üretim ve TPM çalışmalarının şirket içerisinde gerçekleştirilmesi, yönetilmesi  , eğitimlerinin verilmesi , Performans Değerlendirme Sisteminin kurulması ve Balanced Score Card uygulamaları , aile şirketlerinin kurumsallaştırılması başlıca uzmanlık alanları içerisinde yer almaktadır.

Konusu ile ilgili pekçok eğitimlere katılmış ve sertifikalarını almıştır. Uzman olduğu konularda eğitim vermektedir. İngilizce bilmektedir

Sezgin PEKAR / KALİTE DEPARTMANI
Telephone : 5334307680

Mail: [email protected]
08.03.1982 tarihinde Ceyhan'da doğmuştur. İlkokulu Ceyhan Remzi Oğuz Arık ilkokulunda, ortaokul ve liseyi Ceyhan Halil Çiftçi Anadolu Lisesinde okumuştur. 2000-2004 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

2005 yılında üretim mühendisi olarak başladığı iş hayatına metot mühendisliği, planlama mühendisliği, planlama şefliği, planlama müdürlüğü, fabrika müdürlüğü gibi çeşitli pozisyonlarda görev almıştır. Çalıştığı kurumlarda ERP programlarının kurulumu ve devreye alınması, ürün ağaçları, MRP, İş Etüdü, Stok Yönetimi vb. konularda çalışmalar yürütmüştür.

Serhat KUŞDOĞAN / SAKARYA ŞUBE MÜDÜRÜ
Telephone :

Mail:
1969 yılında İstanbul ‘da doğdu. İlk öğrenimini Denizli Gazi Mustafa Kemal İlk Okulunda tamamladıktan sonra Orta Okul Eğitimini Kars ve lise eğitimini Kırklareli’nde tamamladı. Kara Harp Okulundan 1990 yılında Makina Mühendisi olarak mezun olan Serhat KUŞDOĞAN, Türk Silahlı Kuvvetlerinde 15 yıl çeşitli kademelerde Komutanlık yapmıştır. 2012 -2014 yıllarında Sakarya Üniversitesinde Yönetim Organizasyon Yüksek Lisansını başarı ile tamamlamış, 2005 – 2016 yılları arasında Özel Sektörde Yöneticilik yapmıştır.  Zamanla kendisini de geliştirerek birçok sektörde kurumsal ve orta büyüklükteki firmaların yönetim danışmanlığını üstlenerek hizmet vermeye devam etmektedir. İngilizce bilmektedir.

Yaren GÜNDOĞDU / Stajyer Endüstri Mühendisi / Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisiliği Bölümü 3.Sınıf Öğrencisi
Telephone :

Mail: [email protected]
     02.07.1998 tarihinde Adana’da doğdu.İlk ve orta öğrenimini Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Lise eğitimine İsmail Kulak Anadolu Lisesinde başlayıp, ÇEAŞ Anadolu Lisesinde devam ettirdikten sonra, üniversite eğitimine hazırlık olması amacıyla ERA Temel Lisesinde tamamladı. Lise eğitimi bittikten sonra Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü kazandı. Şuan da lisans hayatına 3.sınıf öğrencisi olarak devam etmekte olup Çukurova Marka Patent Kalite ve Yönetim Danışmanlığı Firması bünyesinde Stajyer Endüstri Mühendisi olarak çalışmayı sürdürmektedir.

İstanbul Cad.No:5 Pelin İş Merkezi Kat:4 No:121 (Nimet Abla Gişesi Üstü) Bakırköy - İstanbul
444 8 148
0 533 390 90 33
0 532 696 19 56
[email protected]
CEYHUN ATIF KANSU CAD. 1387. SK. NO:1/3 BALGAT ÇANKAYA- ANKARA
444 8 148
0 532 696 19 56
0 533 390 90 33
[email protected]
Sümer Mah. 69051. Sok. Hatice Hatun Apt. A Blok Kat:1 No:1(Denizbank Üstü) Seyhan ADANA
444 8 148
0 533 390 90 33
0 532 696 19 56
[email protected]
Kavaslı Mahallesi Atatürk Bulvarı Ahmet Gürses Apt. No:81/6 Antakya/Hatay
444 8 148
0 543 685 41 52
0 532 696 19 56
[email protected]
Barbaros Mahallesi İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi no:8 Kat:3 Daire:5 İskenderun/HATAY
444 8 148
0 543 685 41 52
0 549 289 61 63
[email protected]
Güvenevler Mahallesi, Duisburg Bulvarı, No:20/A Şehitkamil / GAZİANTEP
444 8 148
0 532 696 19 56
0 543 685 41 52
[email protected]
Esenler Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi 34/34 Merkez / ÇANAKKALE
444 8 148
0 533 390 90 33
0 532 696 19 56
[email protected]
Şazibey Mahallesi, Biriketçiler Caddesi, No:12 Merkez / Kahramanmaraş
444 8 148
0 533 390 90 33
0 543 685 41 52
[email protected]
Ebulfeyz Elçibey Cad. No: 32 Taşpazar Mah. Merkez / AKSARAY
444 8 148
0 543 685 41 52
0 533 390 90 33
[email protected]
Yeni Mahalle Yıldırım Beyazıt Soko No:14 Kestel/BURSA
444 8 148
0 533 390 90 33
0 532 696 19 56
[email protected]
Dörtyol Sanayi Sitesi 16. Sokak No: 25 Arifiye / SAKARYA
444 8 148
0532 247 76 69
0533 390 90 33
[email protected]
Çukurova Patent ve Danışmanlık® All Rights Reserved. © 2006 - 2019
  • Sizi Arayalım
  • Adınız soyadınız
  • İl Seçimi
  • Birim Seçimi
  • Telefon Numaranız